Rod kindad ja saapad tööriistad taluma pinge testimise Pink

Rod kindad ja saapad tööriistad taluma pinge testimise Pink
Toote üksikasjad

Rod kindad ja saapad tööriistad taluma pinge testimise Pink

1.Üldine sissejuhatus

Isoleeriva saapad ja isoleeriva kindad on eeltingimuseks seadmete kasutamise ja hoidmise ja tööstusvool. Testimise meetodid ja ohutus seadmeid, sealhulgas isoleeriva saapad ja isoleeriva kindad tsüklid on sätestatud ohutuse kood, Electric Power tööstuses (DL408). Elektrilise pinge taluma test isoleeriva saapad ja isoleeriva kindad katsetamine on poole aasta jooksul, ei ole punktsioon on lubatud ajal pudeli ja isoleeriva saapad lekkevool ei tohi vahepeal üle piirnormi.

Patenteeritud tehnoloogia Multi-channel kõrgepinge lekete kontrollimine ja infrapuna andmete edastamiseks võetakse vastu aparatuur; Seega on võimalik rakendada selleks kõrgepinge lekkevool ohutult. Tehnoloogiate kohaldamisega katseseadmega on täielikult isoleeritud kõrgepinge süsteemist, et Multi-channel kõrgepinge lekkevool on võimalik täpselt mõõta, vaid ohutuse ning nende testimise tagama .

Kaheksa tükki seadmete võib katsetada samal ajal, et parandada töö efektiivsus. Katkestada tehnoloogia patenteeritud kõrgepinge on vastu võetud, vältida katsete kordamine. Katse ajal torgatud tükid on võimalik eristada kõrgepinge süsteemist ja ülejäänud ühikut ilma punktsioon, testitakse kuni viimistlus katse.

2.Põhiülesanded ja tehnilised parameetrid

2.1 Peamised funktsioonid

2.1.1 kaheksa tükki isoleeriva saapad või isoleerivate kindad ca katsetada samal ajal kui lekkevool võib eraldi katsetada.

2.1.2 suur LCD ekraani, lisateabe kuvamiseks. Parameetreid, sealhulgas kõrgepinge lekke praeguse, testimise pinge, katsetamine praeguse, salvestatud aega kuvamiseks ekraanil samaaegselt kaheksa kanalite.

2.1.3 parameetreid nagu testimise pinge ja esmane praegune testimise trafo saab mõõta.

2.1.4 patenteeritud tehnoloogia kasutamist infrapuna andmete edastamiseks, tegevuse konsooli on täielikult eraldatud kõrgepinge süsteem tagada ohutust ettevõtjatele.

2.1.5 dielektrilised taluma pinge test on automaatne test. Kui katse on käivitatud, seade lülitatakse automaatselt ja seejärel pinge tõstetakse riigi standardis nõutud kiirust vastavalt etteantud pinge. Kui algne pinge on täis, seade hakkab lindistamise ja testimise pinge. Kui aega on, pinge vähendata nulli ja välja lülitatud võimu, vahepeal kuvatakse iga testitud tükk lekkevool ja testimise tulemus salvestatakse automaatselt.

2.1.6 erilist maanduspaigaldise laevad on mugavaks kasutamiseks olemas.

2.1.7 on kõrgepinge katkestada kontrolli iga kanali testitud tükk. On punktsioon ühes kanal, kanal testitud tükk on isoleeritud kõrgepinge kuigi menetluse katse ei tohi mõjutada.

2.1.8 on kaitsev funktsioon pinge ja voolu.

2.1.9 on märgutuli murettekitav kõrgepinge oht.

2.1.10 60 rühma andmete ja tulemuse saab salvestada alati suunata.

2.1.11 seal on reaalajas kalendri ja kella.

2.1.12 testide andmeid saab printida kohapeal. 

 

 

2.2 tehnilised parameetrid

Hinnatud väljundpinge: 50 kV

Nominaalne täitekogus: 5 kVA

Eri väljundpinge: 50,0 kV(250V)

Pinge mõõtmise hälve: ±(0.2%U+0.02%UMax), mille hulgas U on kuvatud väärtus ja UMaxon ülemine piirväärtus.

Sisendvoolu eri: 25.0A

Praeguse mõõtmise hälve: < ±="" (0.2%i+0.02%imax),="" mille="" hulgas="" ma="" on="" kuvatavat="" väärtust="" ja="" imax="" on="" ülemine="">

Lekkevoolu eri: 25.0mA

Lekkevoolu mõõtmise hälve: ± (0.5%I+2 arv), mille hulgas ma kuvatakse.

Lekke praeguse resolutsioon suhe: 0,1 mA

Digitaalne näidik tähtaeg: 10 ~ 990 S

3.Varustuse koosseisu kohta

3.1Üks komplekt mudelHZAQ Dielektrilised taluma pinge testimise seadmed soojustamine seadmete kirjutatakse katseseadmega käesolevas dokumendis

3.2 üks komplekt mudelHZAQY1 kõrge pinge lekke praeguse mõõtmise ja kontrollimise vahendiks soojustamine saapad ja kindad kirjutatakse kõrgepinge lekke praeguse mõõtmise ja kontrollimise vahend selles dokumendis.

3.3 üks komplekt mudelHZAQY2 AC Step-Up trafo (valikuline)

3.4 üks kogum dielektrilised taluma pinge testimise raami soojustamine rod (valikuline)

Hot Tags: Madalpingeliste rod kaitsekinnaste ning Tööriistad taluma pinge testimise Pink, tehtud Hiina, tootjad, allahindlus, odav, kummist soojustamine kinnas testimine
Küsitlus

You Might Also Like