HZGPNYT 3KVA/5KV toitesagedus talub pinge testtrafot

HZGPNYT 3KVA/5KV toitesagedus talub pinge testtrafot
Toote üksikasjad

HZGPNYT 3KVA/5KV toitesagedus talub pingekatse trafot


I. Ülevaade

HZGPNYT võimsussageduse tester võtab vastu integreeritud disaini, väikese suuruse, kerge kaalu, mugavama transpordi ja kaasaskantava töö. Pingetestri ülevoolukaitse määrab voolurelee, Kõrgepinge väljund, otselugemisvahend ja töö on integreeritud pingealusega. Seetõttu on operatsioon lihtne, praktiline ja usaldusväärne.

 

II Põhiparameetrid

1. Võimsus: 3KVA

2. Sisend: AC220V + 10%

3. Väljund: AC0-5KV

4. Instrumendid: 0-5KV/100V

5. Voolu seadistamine: 15A

6. Kaal: umbes 75Kg

7. Suurus: 430*500*750mm


III. Kasuta keskkonda

1. Ümbritseva õhu temperatuur: 0-40 kraadi Celsiuse järgi

2. Kõrgus: alla 1000M

3. Suhteline niiskus:<>

4. Töökohad peaksid olema vabad keemilisest tolmust ja plahvatusohtlikest andmekandjatest, mis mõjutavad tõsiselt isolatsiooni.

 

IV. PEAMISED OMADUSED

Pingetester koosneb kontaktpinge regulaatorist, juhtimisest, mõõtmisest, kaitseahelast ja katsetrafost. Seda on lihtne kasutada ja hooldada.

 

V. Liigenda visand

 power frequency withstand voltage test transformer

1. Kõrgepinge ammeeter 2. Kõrgepingemõõtja

3. Toitesignaal 4. Nullsignaal 5. Töösignaal 6. Häiresignaal

7. Toiteallika pealüliti 8. Pinge talub ajaseadismist

9. Ajastuslüliti 10. Pingeregulaatori käepide

11. Käivitusnupp 12. Stopp-nupp 13. Toitesisend 220V 14. kõrgepinge väljund

15. maandusterminal 16. Madalpinge kaitsevoolu seadistus

 

VI. Kasutamine

1. Ühendage toitekaabel 220V vahelduvvoolu toiteallikaga, sulgege rõhualuse paremal küljel olev toitelüliti ja pingestage rõhualust. Praegu põleb toitesignaali tuli (roheline tuli) ja sisse lülitatakse ka nullsignaaltuli (roheline tuli). Kui nullsignaali tuli on välja lülitatud, lülitage pingeregulaator vastupäeva tagasi nullasendisse.

2. Vajutage nuppu "Start". Praegu põleb töösignaali tuli (punane tuli). Pöörake regulaatori käsiratast, et pöörata päripäeva aeglaselt. Samal ajal hoidke silma peal kõrgepinge voltmeetril ja lõpetage pöörlemine, kui jõuate vajaliku pingeni. Ratas, ajavõtulüliti lülitamine, ajarelee käivitamine (eelnevalt määratud rõhuaeg). Kui katseaeg on läbi, vilgub survekatsestendi alarmituli ja kõlab häire. Samal ajal tuleb regulaatorit kiiresti pöörata vastupäeva tagasi nullini ja vajutatakse nuppu "Stopp", kontaktor lülitatakse välja ja töösignaal on välja lülitatud. Lülitage põhitoitelüliti välja, vabastage tööühendus ja test on lõpule viidud.

3. Katsestendi madalpinge ülevoolu väärtuseks on määratud 0~50A ja see määratakse vastavalt katsenäidise tavapäraseks katseks vajalikule ülevooluväärtusele. Selle väärtuseks on määratud 80% tehases hinnatud praegusest väärtusest. Võimendusprotsessi ajal, kui rikke lühise ülevoolu ajal tekib lühise ülevool, tuleb toiteallikas katkestada ja pingeregulaator nullida.

4. Pingealuse kõrgepingevool ja pingemärguanne tuleb katse ajal usaldusväärselt maandada. Kui maandus ei ole hea, on keelatud kasutada.


Hot Tags: hzgpnyt 3kva/5kv võimsussagedus talub pinge test trafo, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Power Frequency Talub Pinge Test Set, Power Frequency Talub Pinge Test Pink, Talub voltage Control Box, testtrafo juhtkarp, toitesagedus talub pinge katsekaableid, 3kva/50kv sf6 testtrafo, Juhtkapp/konsool, 100kv 20kva võimsuse sageduskomplekt, vahelduvvoolu talub pingetestiseadet, ydq katsetrafot, 3kva ac kõrgepinge katsetrafot, toitesageduse (HVAC) testi, kondensaatori talub pingetesterit
Küsitlus

You Might Also Like