HZ-8800Y Remote Voice Wireless kõrgepinge järkjärguline pulgad Tester

HZ-8800Y Remote Voice Wireless kõrgepinge järkjärguline pulgad Tester
Toote üksikasjad

HZ-8800Y Remote Voice Wireless kõrgepinge järkjärguline pulgad Tester


Toote tutvustus
HZ-8800Y Kõrgepinge järkjärguline pulgad Tester kasutatakse, et kontrollida, kas kõrgepinge faasi faasis ja kas faasi jada värv on õige. Võib kasutada ka lähitoimevõrgu või ringvõrgu tuumafaasis. Instrument sobib live töö 5V ~ 220kV ülekandeliinide ja live töö teisese poolel.
Vahend võtab traadita edastamise tehnoloogia, mis on ohutu ja usaldusväärne töö ja mugav kasutada, ja ületab paljud puudused traadiga tuumafaasi detektor. Ja kasutades GPS ajastus tehnoloogia, kaks (või rohkem) instrumendid saab eraldada sadu kilomeetikuid tuumafaasi.

Tööpõhimõte
Saatja saab määrata, kas rida on reaalaja line, mõõta liini faasi ja sagedust ning saata mõõtmisandmed hostile. Host mõõdab aega pärast GPS-i ajamöödumist. Faasierinevus kahe hosti vahel on kahe rea faasierinevus. Etapp.
Mõõtevahendi mõõtepõhimõtte tuum on kahe pearaami vaheline ajavahe. Kasutades GPS ajastus sünkroniseerida aeg kaks mainframes, sünkroniseerimine erinevus on väiksem kui 10 nanosekundit. Sel viisil kasutusele võetud faasiviga on väiksem kui 0,1 kraadi.

Ohutusküsimused
1. Välikatses tuleks toiming teha vastavalt elektrivõrgu kõrgepingekatse ohutusstandardile.
2. Isolatsioonivarda standardkonfiguratsioon on 3 meetrit ja vastav pingetase on ≤220kV. Näiteks elektriliini mõõtmine
Kui pinge on üle 220 kV, kasutage isolatsioonivarras, mille pikkus on üle 3 meetri.


Tehnilised parameetrid

 1. Faasierinevuse täpsus: viga on ≤5 °.

 2. Pinge mõõtepiirkond on 0 ~ 220kV.

 3. Saatja ja vastuvõtva vastuvõtja vaheline maksimaalne ülekandekaugus on umbes 100 meetrit.

 4. Tulemuste mõistmine (faasis, etapiväliselt) võtab vastu A-taseme standardi, faaside ≥30 ° on faasist väljas ja faaside<30 °="" is="" in="">

 5. Kaks vastuvõtva hosts mõõta vahemaa 300 meetrit kuni 800 kilomeetrit.

 6. Lülitub automaatselt GPS-režiimi ja ajarežiimi vahel vastavalt GPS-signaali tugevusele.

  Kiire:
  (1) Mõned lülitikappide mudelid on varustatud otsekuvaritega, millel on vooluvõtupunktid, mida saab kasutada tuumafaasis. See meetod on teisepoolne tuumafaas ja kas tuumafaasi tulemus on õige või mitte, sõltub sellest, kas vastav seos L1, L2 ja L3 ning bussiriba vahel on õige.
  (2) Lähitoimetuumafaasis kasutatakse ainult ühte masinat ja saatjat X / Y kasutatakse paarides. Pikamaatuumafaasis mõõdetakse kahte masinat kaugel, kuid iga peremees mõõdab ainult Y-seeria saatjat.
  Kõrgepingeülekandeliinide üldine lähifaasitöömeetod on näidatud joonisel 2. X- ja Y-saatjad on vastavalt ühendatud kõrgepingeliinidega isoleervarrastega. Kui host on sisse lülitatud, valige lähitoimemõõtmise liides ja vaadake mõõtmistulemusi.

Hot Tags: hz-8800y remote voice wireless kõrgepinge järkjärguline pulgad tester, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Wireless järkjärguline set, ht järkjärguline pulgad, järkjärguline pulgad manuaal, kõrgepinge järkjärguline pulgad, mv faasi stick, traadita järkjärguline tester, järkjärguline haige 33kv
Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni