50kv Dielektrilised saapad ja kindad, mis taluvad pinge Hipoti tester

50kv Dielektrilised saapad ja kindad, mis taluvad pinge Hipoti tester
Toote üksikasjad

50kv Dielektrilised saapad ja kindad, mis taluvad pinge Hipoti tester

I.Descrption
HZGZ kindad (isoleeritud saapad) Rõhuüksus põhineb kindadel (isoleeritud saapad) katsemenetlustel, projekteerimisel ja tootmisel. Toote test on lihtne, kiire. Usaldusväärselt diskrimineerivad kindaid (isoleeritud saapaid) lekkevoolu, isolatsiooni vananemist, võimsusega sageduskindlat pinget ja muid parameetreid. Kaitske katsetöötajaid, see on isoleerivate kindad (isoleeritud saapad) ideaalne spetsiaalne varustus.

II.Koosolek

1. Saate testida 3 paari kindaid (isoleeritud saapaid) korraga.
2. Iga lekkeahelat saab lugeda täpselt.
3. Võimalik määrata ükskõik missugused kindad (isoleeritud saapad).
4. saab vabalt liikuda.

III. tööpõhimõte

Juurdepääs 0 ~ 220 v toiteallikale, reguleerige elektrit juhtiva elektromagnetilise induktsiooni põhimõttel elektrisageduse taluma pinge katsestendi, et toota 0 ~ 30 kV transformaator (0 kuni 50 kV) elektroodide toite sageduse kõrgepinge, kindad (isoleerivad Saapad) määratud katsepinge saamiseks. Vastavalt kindad (isoleerivad saapad) katsemenetlustele loe ja salvestage katseparameetrid.
Saapad ja kindad Tester.jpg IV. Peamine parameeter

Sisendpinge AC220V 50Hz
Väljundpinge 30KV / 50kv
Võimsus 3KVA / 5KVA
Katse kogus 3 paari / kord
Keskmine Kindad ja saapad; Test auto; Võimsus sagedusega vastupidav pinge katsestendil


V. Ettevõtte teave

HuaZheng Electric Manufacturing (Baoding) Co, Ltd tarnib riigi Grid Hiinas. See tähendab, et me oleme Hiina valitsuse tarnija. Ja meie tooted levivad kogu kogu Hiinas.
Veelgi enam, meie kliendid on pärit erinevatest riikidest nagu Ameerika, Inglismaa, Bulgaaria, Brasiilia, Tšiili, Malisia, Vietnam ja nii edasi.
Meie peamised tooted on isolatsiooniõli tester, kaabli vigajuht, võimsuskvaliteedi analüsaator, kõrgepinge generaator, kõrgepinge kondensaator, katsetamise trafo jne.


Küsitlus

You Might Also Like