HZL-300 täielik arukas mitmekordse impulsskaabli rikete tuvastamise seade

HZL-300 täielik arukas mitmekordse impulsskaabli rikete tuvastamise seade
Toote üksikasjad

HZL-300 täielik arukas mitmekordse impulsskaabli rikete tuvastamise seade

1 Toote tutvustus

HZL-300 täielik intelligentne mitme impulsskaabli rikkeotsing on võrgukaabli rikete testimise platvorm, mis põhineb sisseehitatud arvutiplatvormil. See on integreeritud USB-sidetehnoloogia, puutetundliku ekraani tehnoloogia ja 3G-sidetehnoloogia ning see parandas instrumendi jõudlust praktikas oluliselt ja seda on lihtne kasutada.

See seade pakub teile töökoormuse vähendamiseks määratud kaablihaldustarkvara. Kogu süsteem vastab seadmete katsetamise üldiste tehniliste tingimuste nõuetele" DL / T849.1 ~ DL / T849.3-2004" ;, Hiina Rahvavabariigi elektritööstuse standardid. See süsteem koosneb neli osa: põhiarvutisüsteem, mitme impulssiga generaator, rikkelokaator ja kaabliruuteri jälgija. Seda kasutatakse peamiselt igasuguste toitekaablite rikete, kaabli marsruudi, kaabli matmise sügavuse ning kaabli andmete igapäevase haldamise ja hoolduse testimiseks. Seda saab kasutada ka raudtee ja lennujaama signaaljuhtimiskaabli rikke ja tänavavalguskaabli rikke täpseks testimiseks. Toode on jõudnud rahvusvahelisele tasemele, eriti kaasaskantavus on järele jõudnud maailma sarnaste toodetega. Mitme impulsi meetodi põhitehnoloogia on tavapärast katsemeetodit täielikult muutnud. See tegi kõrge takistusega rikke lainekuju on hõlpsasti loetav ja analüüsitav, kuna mitu impulssgeneraatorit muudavad keerulise kõrge takistusega lainekuju LV-impulsi lühise rikke lainekuju See parandas oluliselt töötlemata testi täpsust.

2 Toote omadused

* Võtab vastu sisseehitatud tööstusarvutiplatvormi, Window XP süsteemi, integreeritud testimistarkvara ja installitud kaabli rikete testimise tarkvara ning kaabli andmete haldamise tarkvara, mis on Hiinas juhtpositsioonil.

* Võtab vastu 12,1-tollise suure puutetundliku ekraani, saab töötada nii puutepliiatsi kui ka hiirega. Hele ekraan sobib kasutamiseks välitingimustes. Liitiumaku on mugav kohapeal testimiseks. Plastikraam on löögikindel ja saavutab tugeva stabiilsuse.

* Võtab vastu uusima USB-liidese, et tagada signaali stabiilne kogumine. Peremees saab automaatselt valida viis liiki proovivõtusagedust vahemikus 6,25 MHz kuni 100 MHz, adaptiivne impulsi laius võib vastata erineva kaabli pikkusega testimisnõuetele, et vähendada ligikaudset mõõtmisviga ja parandada testi täpsust.

* Erineva testimismeetodi ja veapunkti asukoha automaatne eristamine Veakauguse automaatne lugemine ja kuvamine. Seda saab ekraanil kuvada kolmes erinevas piirkonnas ja see kuvab juhuslikult 10 madalpinge impulsi lainekuju. Kahepositsioonilise tõrke saavutamiseks võib see töötada automaatselt või käsitsi. Topeltvernieri täpsus võib olla 0,15 m.

* Mitme impulssgeneraatori ainulaadne disain. Saate lõpetada 3 erinevat testimismeetodit ja juhtmeid pole vaja uuesti ühendada. Üks tühjendus võib saada 10 madalpinge lühise impulsi lainekuju. See võib võnkuhäireid oluliselt vähendada. Mitme impulsiga generaator on väikese suurusega ja selle kaal on ainult 5 kg.

* Host võib varustada WIFI-vastuvõtja ja 3G-tarkvaraga, et saada kohapealset kaugabi testiabi ja soovitusi meie ekspertidelt. Tehnikad saavad igal ajal ja igal pool aidata android-testimistarkvara kaudu kohapealset testimist.

* Seade salvestab palju lainekuju ja juhtmestiku paigutusi, mida on mugav võrrelda saidi testimisel ja uurimisel. See suudab automaatselt luua testaruande ja printida. Kaablihaldussüsteem võib teid palju aidata kaablite igapäevase hoolduse ja kaabli rikete täpse asukoha tuvastamisel.

* Täpne asukoht saab otseselt kuvada kaugust testerist rikkepunktini. Kasutame squelch-tehnoloogiat, mis on kodumaiste sarnaste toodete teine ​​uuendus. See aitab teil vigu täpselt ja kiiresti leida ning vähendab ka väljalülitamisest tulenevaid kahjusid ja kahjusid.

* Teie valitud on 3 tüüpi HV-tühjendust. Uhiuue 28 kg integreeritud kõrgepinge pinge generaatori kasutamine asendab 65 kg testivat trafot ja juhtimiskasti laialdase kasutamise, kerge kaaluga, see seade on kodumaal juhtival tasemel.

3 Katse parameetrid

* Oskab testida kaabli riket erinevatel pingetasemetel alla 35KV. Oskab testida kaabli erinevate sektsioonide, erinevate dielektriliste ja erinevate kaablimaterjalide rikke. Saab testida avatud vooluahelaga kaabli riket, lühisekaabli riket, madala takistusega kaabli riket, kõrge vastupidavusega lekkekaabli riket ja suure takistuse välkkaabli riket.

* Oskab testida kõiki raudteeside juhtkaabli, tänavavalgustuskaabli ja lennujaama signaalikaabli vigu.

* Oskab testida laineid, mis edastavad kiirust mis tahes teadaoleva pikkusega kaablis.

* Oskab testida maetud trassi ja toitekaabli sügavust.

* Kuvarežiim: 12,1-tolline tööstuslik LCD-puuteekraan (Windows XP platvorm)

* Katsemeetod: LV impulssmeetod, impulsi HV välklambi meetod, mitme impulsiga meetod

* Ladustamine: 8G

* Katse kaugus: mitte vähem kui 60 km

* Kasutage: puudutage pliiatsit ja hiirt

* Min. katsekaugus (mittetuvastusala): 0–5 m või ilma

* Viga asukohas: ± 0,2 m

* Testiviga: süsteemiviga ei ole maak kui ± 1%

* Mitme impulsi generaator: impulsspinge ≤40KV

* Eraldusvõime: V / fm, V edastab kiirust m / μs ; tarkvarakursor on 0,10 m.

* Proovivõtusagedus: 6,25 MHz, 12,5 MHz, 25 MHz, 50 MHz, 100 MHz (kohanduv impulsi laius).

* Toiteallikas ja energiatarve: AC220V ± 10%, energiatarve ≤15W

DC12V (7AH), energiatarve ≤20W

* Ooteaeg: pidev töötamine 6 tundi

* Peremeeskaal: 6,2 kg Mõõtmed: 180mm × 300mm × 400mm

Temperatuur: -20 ℃ ~ ﹢ 40 ℃ Suhteline õhuniiskus: ≤80%

Juhtimine: kaabli trass ja levikaart. Kõik andmed kasutaja juhtimispiirkonnas asuva kaabli kohta, sealhulgas kaabli levikaart, number, algpositsioon, maetud sügavus ja kuupäev, kaabli meedium, ühenduspositsioon, rikke andmed, rikke põhjus, tehnilise katse aruanne, kaabli katse protokoll ja nii edasi .

Kaabliruuteri jälgija tehnilised parameetrid:

Signaali sagedus: siinuslaine 15KHz Väljundvõimsus: Pomax ≥100W

Väljundi takistus: Zo=Zc (kaabli iseloomulik impedants)

Vibreerimisrežiim: pidev;


Hot Tags: hzl-300 täisintellektiivne mitme impulsskaabli rikkeotsimisseade, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, hipotabeli rikketester, HV-kaabli rikke asukohaseade, kõrgepinge kaabli rikke asukoha seade, kaabli rikke asukoha toide, hv silla kaabli rikke asukoht , kaabli rikete lokaliseerimise süsteem, elektrikaabli rikete lokaliseerimise teenused, maakaabli rikete otsimise seadmed, maakaabli rikete lokaliseerimissüsteem, toitekaabli rikete lokaliseerimine, 32 kv kaabli rikete asukoht
Küsitlus

You Might Also Like