HZ-E Kõrgepingekaabli rikke asukoha sild

HZ-E Kõrgepingekaabli rikke asukoha sild
Toote üksikasjad

HZ-E kõrgepingesilla kaabli rikkelokaator


hv kaabli rikke lokaator Ülevaade
Toitesüsteem arvab alati, et kaabli rikke asukoht on raskem. Kui seadme edenemine, kaabli rikke asukoht muutub mugavamaks. Praktikas on mõistliku vahendi ja kogemuste valimine endiselt oluline.
Tavaliselt toimub toitekaabli rikke asukoht neljas etapis
1, hinnata, millist liiki süü
2, valige sobiv meetod ja vastavad seadmed
3, töötlemata mõõtepunkt
4, täpne punkt


On kahte tüüpi meetodeid: silla meetod ja laine peegeldusmeetod. Laine peegeldus lokaator on populaarsem. Aga seal on mitu kaabli rike on raske leida laine peegeldus meetod: Näiteks kõrgepinge kaabel jope isolatsiooni defektid, PVC kaablid, lühikesed kaablid, mõned kõrge vastupanu niiske rike.

Veajuhtme kasutamine mõlemal pool kaablisüdamiku takistust ja proportsionaalset vastupidavust moodustavad Murray silla, on traditsiooniline, klassikaline kaabli rikke asukoha meetod, selle kohaldamine on peaaegu sünkroniseeritud kaabli kasutamisega, sada aastat ajalugu. Positsioneerimine silla seadmed on madalad hinnad ja lihtne tegevus, Hiina on laialdaselt kasutatud varem. Praegu on pärast lagunemist suure hulga ristseotud polüetüleenkaabli rakendusi raske moodustada elektrit juhtiv ala, rikkepunkti takistus on kõrge ja isegi kõrge pinge, flashover tüüpi rike. Riigis säilitada suurim QF2-tüüpi silla, nimikatse pinge on ainult 500V, ei saa kõrge vastupanu süü asukoht. Ja kuna edusamme elektroonilise tehnoloogia, laine peegeldus meetod on populariseeritud, nii et kohaldamise silla meetod on järk-järgult vähenenud, ei ole teada uute kaabel kasutajatele, nii silla meetod on peaaegu unustatud.

HZ-E kaabli rikke katsesild on silla võimsuse lahendamiseks häirete probleemi kõrge tundlikkuse suhtes. Mõõtekaabel on spetsiaalne kõrgepingekaabel, mõõtmispõhimõte on neljaterminalise takistuse meetod, kõrgele küljele asetatud silla positsioneerimistäpsus ja ohutu maandus. Täielikult lahendada silla meetod kõrge vastupanu positsioneerimise piirangud, nii et sild ilma surnud tsooni, täpsed ja mugavad funktsioonid mängida. Käesolev paber võtab kokku mõned rakendused HZ-E kaabel rike katse silla positsioneerimine kaabel isolatsioon ja mantel defektid kogemus enamik peer viitamineE.

cable fault bridge

Hot Tags: HZ-E Kõrgepinge kaabel rike asukoht silla, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, Kaabel Fault Locator Bridge, hv kaabel rike lokaator, Kaabel Fault Bridge, kõrgepinge kaabel silla, Murray loop silla kaabel rikke lokaator, silla meetod kaabel rikke asukoht silla hind, LV TDR silla kaabel viga lokaator, wheatstone silla pildid, kaabel süü lokaator hind
Küsitlus

You Might Also Like