HZ-C maakaabli tee protsessi jälgimise seadmed

HZ-C maakaabli tee protsessi jälgimise seadmed
Toote üksikasjad

HZ-C maakaabli tee protsessi jälgimise seadmed

Ma. Fkõrgemad näitajad

Seepakkudas15KHZ kõrgsagedusliku signaali ja 300HZ helisignaali võimsus. See on võimeline mõõtminekaabli tee, maetud sügavamal, lühise süü punktiwpikkusega onasukohtvahend.

II. TtehnilisedPpäringu

⑴ Toide: 220V AC 80W

Output võimsus: 15 kHz kõrgsageduslik 50W kitsam.

                      300 Madal Hz-sagedus,70W kitsam.

Waveform valik:Continuous või katkendlik.

Output pinge:Fourth käikning0-10V, 0-25V, 0-50V 0-100V

   Väljuv vool: 0-1000mA

Output sagedus: 15 kHz(tee avastamiseks)

                         300Hz(jaoks elektromagnetiliseasukoht)

Ekso: 105(kõrge) ╳ 240(laius) ╳ 290(Depth) mm

III. UsVanus

Ühendatudvõimsus,ja siislülitada lüliti. Man sel juhul, ekraani kuvatakse väljuv voolas 000.

Svalida sagedusatöö iseloomust teenustasule(näiteks 15 KHz sagedusjaoksavastamise tee,300Hz helijaokselektromagnetilise laineasukoht). Press"Sagedus", javalitud sageduseonkuvatakse selleekraani.SeejärelValige lainekuju vastavaltomakuulamise harjumuste. Press"lainevormi"võti, ja"pidev"või"vahelduva" valitud on ekraanil kuvatud.

Täitestee ja sügavusavastamine,Ühendagesellepunast klambrit väljundi signaali joone puutumata tuum traat või välimine metallist kaitsekihiga võikaevandaminemaaningkilpkiht onkaabel ja vasakul ujukselleühendusvahelsellekaevandaminemaajamaaüle sellekaabel. Bvähene klamber ühendustsmis maandusesse.Ühendage tta vastava väljundi signaali kaabli teise otsa liitmik instrument, siis ekraanil on praegune märge väljund. Väljundpistikust peaks sellega, et madalpingekõrgepinge. Kui väljund praegune märgeonvahemikus 200-600 seade toimib usaldusväärselt. Kuitäitalühise süüpunktiavastamise,Ühendage kaks klambridningsignaali pealiini süü rida kaabel.Tuvastada tee või sooritadaElektromagnetilinelaine asukoht koos asukoha vahend.

IV. PATHManstrumentPkäimaNimekiri

1 HZ-C radavahendvastuvõtva   1

2POwer rida                1

3Red, must signaaliribasid,üksiga 1

Hot Tags: Hz-c maakaabli tee protsessi jälgimise seadmed, valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav, kaabli tee Tester
Küsitlus

You Might Also Like