HZ-B kaabli rikke täpne määramise punkt Testeri kaabli rikke tihvt

HZ-B kaabli rikke täpne määramise punkt Testeri kaabli rikke tihvt
Toote üksikasjad

HZ-B kaabli rikke täpne määramise punkt Testeri kaabli rikke tihvt


I.Ülevaade

Toitekaabli paigaldamise keskkonna äärmiselt keeruka tõttu on punktide kindlaksmääramine alati olnud kriitiline samm kaablirikke testimisel. Isegi täpse töötlemata küljekauguse korral on meil väliskeskkonna mõjul keeruline kiiresti ja täpselt asukohta leida. HZ-B kaablirikke täpne paiknemisinstrument on kaasaskantav, eriti vaikne visuaalne löögijõu, mis võtab vastu täpset paiknemisinstrumenti. Seda kasutatakse spetsiaalselt koos kõrgepinge põrkegeneraatoriga. See võtab kasutusele juhtiva tausta intelligentse müravähenduse ja heli jälgimise uued tehnoloogiad, et saavutada pidev optimeerimine, täiuslik heliefekt, salvestada löögijõudude iseloomulik heli ja signaal, mis võetakse sündmuskohalt võrdluse saavutamiseks.

Kui HZ-B kasutab esiosas pidevat impulsslahendust, levib paksu külje kaugusel asuva tõrkepunkti impulsslahenduse heli maapinnal kaabli kohal ja seda registreerib maapinnale tungiv andur. Kaabli tuvastamispunkti ja tegeliku tõrkepunkti vahelise vahemaa saab saada löögijõu müra mahu meetodil.

II. Tehnilised omadused

◆ Ülimalt vaikne mürataseme töötlemine, heli heli kvaliteet on suurepärane, taust on vaiksem, rikke asukoha kiireks ja usaldusväärseks leidmiseks kasutatakse monitori kõrvaklappe.

◆ Ülimalt vaikse tehnoloogia ja intelligentse taustmüra vähendamise tehnoloogia BNR abil saate löögijõu helitugevust reguleerida.

◆ Spetsiaalse isepuutuva maanduri vormitud disain, mis on varustatud pehme katendi, karastatud kõnniteega ja muruanduri vuugiga.

◆ Heli puhtuse tagamiseks on valitud usaldusväärsed imporditud pistikud. Reguleeritava kõrgusega sondi käepide on humaniseeritud, mis on väga sobiv.

III. Tehniline parameeter

◆ Anduri dünaamiline ulatus: helikanal> 104 dB.

◆ Löögijõudude heli võimendustegur> 90 dB ja löögijõu helitugevuse ülemine piir on 84 dB (A).

◆ Vedelkristallkuvar: väga hele tõeline värviline ekraan, 320 x 240 pikslit, sobib kasutamiseks õues.

◆ Pidev tööaeg kohapeal: vahetatav leelispatarei, mugav kohapeal kasutamiseks

1. Standardkonfiguratsioon :

· Üks vastuvõtja host, mudel HZ-B, õlarihmaga

· Andur (maandusega mikrofon).

· Üks reguleeritava kõrgusega käepide, kõrguse vahemik 450 - 750 mm

· Üks helikvaliteediga kõrvaklapid

· Üks signaalliin, mis ühendab vastuvõtja põhiseadet anduriga, 1. 20 m pikk

· Üks kõva maapind, 18 mm

· Üks 75 mm pikkune rohusond

· 6 tüüpi 5 tüüpi leelispatareid, tüüp IEC R 6

· KasutusjuhendHot Tags: hz-b kaabli rikke täpne määramispunkt tester kaabli rikke tihvti osutamine, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odavad, täpsed kaabli tõrked
Küsitlus

You Might Also Like