HZ-DS3 live toitekaabli identiificator

HZ-DS3 live toitekaabli identiificator
Toote üksikasjad

HZ-DS3 CHAREGED KAABLI IDENTIFICATOR

Kaabli identimisaator


1.HZ-DS3 kaabli identivaatori ülevaade
Toode on projekteeritud vastavalt kõrgepingekonstruktsiooni paigaldamisele ja hooldaja kohapealsetele kaabli tuvastamise probleemidele, mis tuleb kiiresti lahendada, viidates arenenud tehnoloogiale välismaal, Elektromagnetvälja teooria juhendamisel on see välja töötatud kaasaegse elektroonika tehnika ja tööriistatehnoloogia abil. Nii punktiga äratundmine kui ka ilma elektrooniliseta tegemine. Igasugused indeksid on väljaspool Saksamaa LCI tunnustavat instrumenti. Toodet kasutatakse peamiselt paljude kohapealse kaabli täpseks identifitseerimiseks, et ületada elektrikatkestus ja isiklik ohutusõnnetus, mis on regulaarselt põhjustatud segakaablist, parandades ilmselgelt ehituse ja maintance'i tõhusust, et tagada kogu tööstusliku (põllumajandusliku tootmise ja rahvusliku elu) paranemine.


2.HZ-DS3 kaabel Identificator peamine funktsioon
●Transmission võimsus on suur. Hetkevool on suurem kui 2000A, maandustakistus on 1000 Ω, suudab siiski täpselt tuvastada.
●Isoleerige sisend ja väljund. Suur lõualuu sobib igasuguste kõrge- ja madalpingekaablite jaoks (on parem kui Saksamaa LCI).
●Operatsioon on väga lihtne.
●Näidake selgelt intuitiivset.
●Main, abi on kaasaskantav, ilus ja tunneb end hästi.
●Masina töö on usaldusväärne ja ei karda lühist.
3. Peamine tehniline näitaja
Lõuad: ≥140mm Suletud siseläbimõõt ≥110mm
Toide: 1kVA
Tunnustamise viis: suund, amplituud
Kaal ja mõõtmed: 2kg 320 × 280 × 210mm


Kas soovite saada lisateavet? Clakkuma "Saata" nüüd!


Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni