Aku laetuse ja tühjendusmasina mahtuvuse katseseadmed

Aku laetuse ja tühjendusmasina mahtuvuse katseseadmed
Toote üksikasjad

Aku laetuse ja tühjendusmasina mahtuvuse katseseadmed

1. Seadmete omadused

UPSid on kõige põhilisem garantii seadmetele ja võrgusüsteemidele, millel on üha suurem informeerimine ja automatiseerimine. Nii vahelduvvoolu kui ka alalisvoolu UPS-süsteemide puhul on akud äärmiselt olulised, sest need on avariitoiteallikad. Akud on ujuva laenguga tavalisel ajal ja toimivad ainsaenergiatarnijana koormate jaoks pärast vahelduvvoolu elektrikatkestust või muid hädaolukordi.

Me teame, et mõned patareid ei purune varem kehvade materjalide või struktuuride, protsessidefektide, ebaõige kasutamise jne tõttu. Akukoostude võimaliku ooteseisundi kestuse ja tegeliku võimsuse kontrollimiseks ning elektrisüsteemide tavapäraseks toimimiseks tuleks akud saada regulaarselt või vajaduse korral, kui see on vajalik, nagu on sätestatud toitesüsteemide hoolduseeskirjades, nii et üksikuid akusid, mis on rikkis või mille rikkis, leitakse ja asendatakse varakult, et tagada vastavate akupakettide normaalse tδielik toimimine vδigelevus vδljav use hindamiseks vδlja, kui nende eeldatavat eluiga on võimalik hinnata.

Meil on edukalt rida väga intelligentne ja täpne aku võimsus testijad ("tester"), mis võib olla heakskiidu koormusi ja realiseerida heakskiidu seatud pidev hoovused abil pidev kontroll üle heakskiidu voolu. Kui aku pinge või ühe aku pinge on väiksem kui seatud alumine pingepiir või määratud tühjenemise kestus või määratud tühjendusvõimsus on tühjenemise ajal saavutatud, peatab testija automaatselt tühjenemise ja salvestab kõigi väärtuslike ja pideva protsesside reaalajas andmed.

Testija poolt jälgitavate ühe patareide pingeteave sõltub lihtsast, turvalisest ja täpsest traadita repiiterast.

Tester toetab seadistusja andmete päringuid oma sõbralik man-masin ekraanid abiga menüüd; see salvestab protsessi andmed heakskiidu oma mällu. Protsessi andmeid saab lugeda ja maha laadida andmeliidese kaudu ja analüüsida spetsiaalse tarkvara kaudu vastuvõtvas arvutis. Lõpuks saab luua soovitud kõveraid ja aruandeid.

Testeril on põhjalikud kaitsefunktsioonid, mille abil on kuuldavad ja visuaalsed alarmid ning ekraanil selge ekraan.

 

1.1 Funktsioonid, kui ilma seirefunktsioonita

Ø PTC keraamiline takisti väldib punast kuuma nähtust, muutes kogu tühjendusprotsessi ohutumaks;

Ø Sisekontroller sisaldab kahte protsessorit, mis on kõige suurema ohutuse, stabiilsuse ja täpsusega katsetamisel, nii et protsessor võib anda häire ja sulgeda testija teise protsessori rikke korral;

Ø Tänu kogu elektrilisele isolatsioonitehnoloogiale võib tühjendusosa tugeva elektromagnetilise häire või tugeva võimsuse häirete korral siiski normaalselt töötada;

Ø Testeril on 2G mälu ja see toetab U-ketast kuni 32G;

Ø Testijal on sellised funktsioonid nagu kontrollvõimsuse katse, tühjendusvedrustus, paralleelkoormuse katse ja e-kompenseeritud heide hajutatud juhtudel;

Ø Tester saab laadida tühjendusandmed U-kettale USB-liidese kaudu ja importida need hostarvutisse, et vastuvõtva arvuti andmehaldustarkvara saaks heiteid analüüsida ja vastavaid andmearuandeid koostada, muutes andmete üleslaadimise lihtsamaks;

Ø Tester allub intelligentsele ühekiibilise lehviku ARM-juhtelemendile ja sellel on 7"puutetundlik LCD tugimenüü töö ning Hiina ja inglise kuva;

Ø Tester toetab automaatset kaitset: kui määratud tühjenemise kestus või määratud tühjenemisvõimsus on saavutatud või aku pinge on määratud miinimumist väiksem või koormuse juhtmestik on ebanormaalne, lõpetab tester automaatselt tühjenemise, heliannab häire ja salvestab seiskamisrežiimi;

Ø Tester toetab tühjendusseisaku tingimuste seadistamist, sealhulgas aku lõplikku pinget, tühjenemisvõimsust ja tühjenemise kestust, et muuta tühjenduskatse ohutuks;

Ø Tester toetab võrgukaudu kompenseeritavate akude tühjenemise ja tühjenemise katseid väliste pincerlike vooluandurite abil, muutes tühjenduskatsed mugavaks. (See funktsioon on eriti kohaldatav ainult ühe avariiakuga sündmuse puhul.)


1.2 Funktsioonid, kui see on järelevalvefunktsiooniga

Ø PTC keraamiline takisti väldib punast kuuma nähtust, muutes kogu tühjendusprotsessi ohutumaks.

Ø Sisemine kontroller sisaldab kahte protsessorit, mis on kõige suurema ohutuse, stabiilsuse ja täpsuse testimisel, nii et protsessor võib anda häire ja lülitab testija välja teise protsessori rikke korral.

Ø Kogu elektrilise isolatsioonitehnoloogia puhul võib tühjendusosa siiski normaalselt töötada tugevate elektromagnetiliste häirete või tugevate toitehäirete korral.

Ø Testeril on 2G mälu ja see toetab U-ketast kuni 32G.

Ø Testijal on järgmised kolm traadita või juhtmega siderežiimi: traadita või RS485 side juhtmevaba soetuskarbi ja tühjenduspeaseadme vahel, mis on ette nähtud iga ühe aku pinge jälgimiseks reaalajas; juhtmevaba või RS485communication hostarvuti tarkvara ja traadita seiremooduli vahel, mis on mõeldud traadita seireks ühe patarei pinge teke, kui testija ei ole ühendatud; RS485 side vastuvõtva arvuti tarkvara ja heakskiidu tester abiga sideliini, mis on kaugjuhtimise kontrolli.

Ø Juhtmevaba soetuskarp saab jälgida iga akut, et see saaks jälgida kogu aku tühjenemise protsessi.

Ø Testeril on lihtne paigaldada, siluda ja hooldada ning tagada kõrge stabiilsus ja ohutus, sest selle soetusmoodulid on isoleeritud.

Ø Vastuvõtva arvuti tarkvara saab analüüsida selliseid salvestatud andmeid nagu kogupinge, tühjendusvool ja ühe patarei pinge, luua vastavaid andmearuandeid, kõveraid, graafikuid ja aruandeid, mis näitavad aku jõudlust otse ja toetada päringuid ja trükkimine nende sisu.

Ø Tester saab laadida tühjendusandmed U-kettale USB-liidese kaudu ja importida need hostarvutisse, et vastuvõtva arvuti andmehaldustarkvara saaks tühjendamist analüüsida ja koostada vastavaid andmearuandeid, muutes andmete üleslaadimise lihtsamaks.

Ø Tester allub intelligentne ühe kiibi mikroarvuti ARM kontrolli ja on puutetundlik LCD tugimenüü töö ja Hiina ja inglise ekraan.

Ø Tester toetab automaatset kaitset: kui määratud tühjenemise kestus või määratud tühjenemisvõimsus on saavutatud või aku pinge on määratud miinimumist väiksem või koormuse juhtmestik on ebanormaalne, peatab tester automaatselt tühjenemise, helisignaali ja salvestab seiskamisrežiimi.

Ø Tester toetab katse- või tühjendustingimuste seadistamist, sealhulgas ühe aku pinget, aku pinget, tühjendusvoolu ja tühjenemise kestust.

Ø Testija saab katsetamise või tühjendamise ajal registreerida iga ühe aku tühjenemise teabe, näiteks aku kogumahutavuse, kogupinge ja koguvoolu ning minimaalse pingega ühe aku pingemuutused.

Ø Tester toetab võrgukaudu kompenseeritavate akude tühjenemise ja tühjenemise katseid väliste pincerlike vooluandurite abil, muutes tühjenduskatsed mugavaks. (See funktsioon on eriti kohaldatav ainult ühe avariiakuga sündmuse puhul.)

 

Kohaldatav aku

Pliiaku

Mudel

Wiefelstede, Saksamaa

Väljundpinge

Wiefelstede, K

Wiefelstede, K

Väljundvool

0-180A (0-180A)

0-90A –

Töörežiim

Kasutatakse iseseisvalt või konstantse vooluga mooduliga

Kaitse jõudlus

Sisendterminali ülepinge kaitse, lcd-i viipad;

Reverse polaarsuse kaitse, sumin alarm;

Liigne kaitse, küsib LCD;

85 °C ülekuumenemise kaitse, küsib LCD, sumin alarm.

Ühe aku pinge omandamine

433RF traadita moodul toetab sidekaugust, mis on pikem kui 100 m ja ühe aku pingete jälgimine 2V, 4V, 6V ja 12V. Kui kogupinge ei ületa määratud väärtust, on igal akul piiramatu ühe aku kogus ja ta saab korraga jälgida ühte kuni kuuteist rf traadita seire moodulit. Üks RF traadita jälgimise moodul saab jälgida 12 ühe patareid samal ajal.

Kontrolli täpsust

Heakskiidu vool: ≤±1%; aku klemmpinge: ≤ ±0,1%; ühe aku pinge: ≤±0.05%

Suhtlemine vastuvõtva arvutiga

RS485 liides

Andmesalvestuse maht

2Gbit VÄLKLAMP

Töötingimused

Jahutus

Sundõhk jahutus

Temperatuur

Töötemperatuur: -5~50°C; säilitustemperatuur: -40~70°C

Niiskus

Suhteline niiskus: 0~90% (40±2°C)

Kõrgus

Nimikõrgus: 4000 m

Müra

<60db –="" kõik="">

Töötoida

Pinge

Ühefaasiline kolmejuhtmeline süsteem: 220V AC (–20%~+30%); sagedus: 45~65Hz;

Talupinge katse

Sisend--korpus: 2200Vdc 1min

Sisend--väljund: 2200Vdc 1min

Väljund--korpus: 700Vdc 1min

Ohutuse

Vastavusjoon standardile EN610950

Juhtmestik

Vahelduvvoolu väljund

Mees pesa kooskõlas kohaldatava riikliku standardi, kohaldatakse 1 ~ 1,5mm2 kaabel

Alalis- ja alalislõike väljund

25mm2 kaabel kiire pistik (punane: positiivne; must: negatiivne)

 

Märkus: Palun konsulteerige meiega teiste pingetasemete ja voolutasemete testijate kohta.


Ettevõtte andmed

HuaZheng Electric Manufacturing (Baoding) Co., Ltd on asutatud aastal 2008, China.It tähendab, et oleme riigivõrgu tarnija, kes on Hiina valitsus.ja meie tooted levisid üle kogu Hiina.


Transporditeenus on mugavas ja mugavas toas. meie kliendid on pärit erinevatest riikidest nagu Ameerika, Inglismaa, Bulgaaria, Brasiilia, Tšiili, Malysia, Vietnam ja nii edasi.


Meie peamised tooted on isolatsioon Õli Tester, Kaabel Fault Locator, Power Kvaliteedianalüsaator, kõrgepingegeneraator, kõrgepingekondensaator, Testimine Transformer ja nii edasi.

 

Veelgi enam, gurantee 1 aasta, elupikk hooldus . Tooted läbi CE, ISO, IEC sertifitseerimine, kvaliteet ja usaldusväärne, tehase hind.

 

SF6 Comprehensive Tester.png

                                                           

Kas soovite saada rohkem teavet? Clakkuda "Saata" Kohe!


Hot Tags: aku laetuse ja tühjendusmasina mahtuvuskatseseadmed, valmistatud Hiinas, tootjad, allahindlus, odav, aku test seadmed, aku võimsus test instrument, aku heakskiidu tester, plii happe aku laetuse /tühjendustestija, li-ion/plii happe aku tühjenemise testija, aku tühjenduse katseseadmed, aku tühjenemise katseseade, aku tühjenduskatseseade, aku tühjenduskatseseade, aku tühjenemise katsemasin, aku tühjenduskatseseade, aku tühjenemise katseseade
Küsitlus

You Might Also Like