HZQ-1090 Bird Scarer tõrjuv ja metsloomade hirmutada LPG kahur

HZQ-1090 Bird Scarer tõrjuv ja metsloomade hirmutada LPG kahur
Toote üksikasjad

HZQ-1090 Lind Scarer tõrjuv & Metsloomade hirmutada LPG kahur


图片1_副本

I.Toote tehniline kirjeldus

Lennujaama Veeldatud naftagaasi kahurilinnutõrje

Mudel: HZQ-1090

Nõuetele vastavuse tehnilised nõuded:

1. Aja juhtimine: ajalüliti masin, fikseeritud 2 minutit süütamise või 2-8 minutit juhuslik süütamise režiimis;

2. Kere põhiosa on tugevdatud konstruktsioon, et parandada kogu masina vastupidavust;

3. circuit süsteem: kasutada tööstusliku kvaliteediga ühekiibiline, integraallülitusmooduli disain, hea stabiilsus;

4. Kahur on hea tuul, vihm, antifriis ja korrosioonikindlus, välise kaitse võime IP34; võib töötada -15 ° C - +55 ° C , suhtelise keskkonna niiskuse 95%.

tööpõhimõte:

Süsteemi juhib toitesüsteem. Linnuga juhitavat kahurit juhitakse ühekiibilise arvutijuhtimissüsteemiabil, et laadida põlemiskambrisse põlev gaas ja õhk, et tagada põleva gaasi ja õhu täielik segamine. Kõrgsurve süütesüsteem on kontrollitud süttida, gaas põletatakse ja laiendatakse, ja relv on toodetud läbi barrel. Piiks heli, saavutades seega eesmärk tõrjudes linnud.

 

II.Linnutõrjepeastruktuur

 

图片3

1,Power Line 2,Gaasi sisselasketoru

3,Single chip kontroller 4,Sissevõtu solenoid ventiil

5,Sisselaskeotsik 6,Kõrgsurve süütepea

7,Põlemiskambri õhu sisselaskeava 8,Põlev kamber

9,Isolatsiooni helifilm Gun barrel ja põlemiskamber

10,Gun barrel 11,konnektor 12,Keskmise rõhu vabastusventiil

 

III.Tähelepanu

(1) Gaasipüstol tuleb asetada kindlalt maapinnale, et vältida selle asukohta vett. Gaasipüstoli keha vees leotamine on absoluutselt keelatud. Tugeva vihma või pikkade vihma- ja lumeperioodide korral taastage seadmed õigeaegselt ja hoidke seda kindlas kohas, et vältida seadme kahjustamist.

(2) Kui aku on välja kasutatud, Laadige see aegsasti. Aku on 12V/48Ah.

(3) Kontrollige regulaarselt iga kuu kõigi paigaldatud osade pinguldamisast ning kontrollige, kas kõrgepingesüütepea ja ühendusjuhtmed on lahti.

(4) Patareide või muude osade asendamisel olge ettevaatlik, et polaarsust ei pöörataks.

(5) Ebatavaliste ilmastikutingimuste, näiteks rahe ja tuulte korral tuleb viivitamata võtta kaitsemeetmeid seadme lattu sissevõtmiseks.

(6) Gaasipaagi asendamisel ja gaasi sisselasketoru jääkvedeliku vabastamisel veenduge, et keskmise rõhuregulaatori ventiili ning gaasipordi ja kiirühenduskomplekti vaheline liides oleks puhas ja puhas, et vältida muude lisandite tekitatud kahjustusi.

(7) Gaasi sisselasketoru on projekteeritud kahekehalise struktuurina, mis on ühendatud kiirühenduskomplektiga. On mugav kontrollida, kas sisselasketorus on gaasi jääkvedelikku, ja avada kiirühendusseade gaasi jääkvedeliku vabastamiseks. See kontroll on üks kord nädalas, et vältida gaasijääke. Vedelik voolab põlemiskambrisse, põhjustades tulekahju.

(8) Igal juhul on relva blokeerimine ja muude esemete paigutamine tünni täiesti keelatud. Selle kasutamisel on tünnil keelatud seista 30 meetri raadiuses.

(9) Kui leitakse ebatavalisi tingimusi, tuleb neid kohe kontrollida ja parandada.

(10) Seadme ohutuks kasutamiseks lugege palun kasutusjuhendit ja "Linnugripikahuri igapäevane hooldus- ja veaotsingu meetodid". Kui teil on selle toote kohta küsimusi, võtke meiega ühendust.

 

IV. Igapäevane hooldus ja tõrkeotsingu meetodid Bird Tõrjuv

Kuna gaasirelv on töökorras pikka aega väljas, see vajab regulaarset hooldust, tavaliselt kord nädalas. Iga hooldus sisaldab:

Kontrollige, kas gaas on normaalne ja kas on õhuleke. Kuid ärge kunagi kasutage gaasilekete kontrollimiseks lahtist tuld ega muud süüteallikat.

Kontrollige, kas gaasipüstoli struktuur on lahti. Eelkõige mõjutab gaasiplahvatus otseselt tünni taga olevat süütepead. Seetõttu pöörake erilist tähelepanu kontrollile iga kord, kui te seda hooldate. Kui on lahtine kruvi või lahtine mutter, pingutage seda tööriistaga.

Avage trükkplaadi suletud kast ja vajutage mis tahes ajal reguleerimise nuppu, et jälgida, kas aeg kuvatakse. Kui ajanäidik on normaalne, töötab toide normaalselt. Kui ekraani ei ole, võib esineda kaks probleemi.

Kontrollige, kas toiteallikas on normaalne, näiteks aku pinge on normaalne, ja seejärel kontrollige, kas toiteallika positiivsed ja negatiivsed postid on ümber pööratud.

Kui eespool nimetatud probleemid on normaalne, võib otsustada, et juhatus on ebaõnnestunud.

Kui aeg on normaalne, töötab toide korralikult. Vajutage gaasipüstoli katsenuppu (vt pilti), et näha, kas õhu sisse- või süttimisheli on olemas.

Kui välisseade on õigesti paigaldatud, kui heli puudub, näitab see, et plaat on vigane.

Kui on õhu sisselaske- ja tulekahju, kuid õhu heli on väga väike, tähendab see, et gaas on blokeeritud. Palun puhastage või asendage õhu sisselaskeava.

Kui õhu sisselaskeaja ei ole heli, vahetage kõrgepinge süütaja välja. Kui pärast kõrgepingesüütaja asendamist ei ole süttimist, on plaat vigane.

Kui tulekahjust ei ole heli, vahetage solenoidventiil välja. Kui pärast solenoidklapi vahetamist ei ole ikka veel õhu sisselaskeheli, on trükkplaat vigane. Kõige problemaatilisem tegelik töö gaasirelv on see, et gaasi püstoli sisselaskeotsik on blokeeritud. Kuna gaasis sisalduvad lisandid (nt kondensaat, tõrv jne), koguvad need lisandid liikuvad osad, on vaja seadmete nõuetekohaseks toimimiseks regulaarselt puhastada. Vastasel juhul võib sisselaskeotsik olla silindris oleva õlise aine külge kinni jäänud, mis mõjutab voolu- ja segamissuhte reguleerimist, mis mõjutab gaasipüstoli kõlavat toimet. Veeldatud naftagaas põhjustab kummi ja mõned plastid vananedes. Kasutage spetsiaalselt veeldatud naftagaasi jaoks loodud voolikuid. Voolik ei tohi ületada 2 meetrit. Voolikud peavad olema varustatud mõlemas otsas. Voolik tuleb asendada iga kuue kuu järel, et vältida vananemist ja ajakohastada rõhuklappi kord aastas.

Talvel tuleks tähelepanu pöörata ka gaasiballoonide, rõhku vähendavate ventiilide, voolikute ja muude komponentide kuumuse säilitamisele, et vältida gaasi kondenseerumist ja külmutamist veeldatud naftagaasi gaasistamise vähendamisel ja gaasipüstoli normaalset toimimist mõjutavates gaasiballoonide puhul.

Suvel, ülemäärase välistemperatuuri tõttu, gaasipaagi gaasimaht tuleks rangelt reguleerida. Maksimaalne kogus ei tohiks ületada kahte kolmandikku kogu hoidlagaasist, et vältida ohtu.

Pärast pikka kasutusaega kogunevad liikuvatesse osadesse ja põlemiskambri seina veeldatud naftagaasilisandid (nt kondensaat, tõrv jne), eriti kui veeldatud gaasipaagi gaasimaht on alla kolmandiku. Eespool, kui gaasi kahur töötab, see on väga tõenäoline, et süüdata, põhjustades ohtlikke tegureid ja kahju gaasi kahur. Siin on rõhutatud järgmisi punkte:

1. Suvel peaks veeldatud gaasi kogus olema üks kolmandik kuni kaks kolmandikku; talvel, see peaks olema üks kolmandik täis.

2, regulaarselt pühkida põletamine laoseina iga kuu. See on, avatud kõrgsurve süütepea taga põlemiskambris, ja pühkida seina puuvillase lõnga. Pange tähele, et puuvillane lõng jne ei tohi põlemiskambrisse jääda.

3. Kui kasutate seda ühe aasta jooksul, peaks seda puhastama professionaal.

4. Kasutamisel peab käitaja pöörama tähelepanu sellele, et jälgida, kas põlemiskamber ja muud osad on süüdatud, need õigeaegselt leida ning neid õigeaegselt kajastada ja lahendada.

 

 

IV. Pakendite loetelu

Ei.

Üksuse

Kogus

1

Peamootor

1

2

Esisulg (sealhulgas 2 ühendusdetaili)

1

3

Tagumine kronstein (kaasa arvatud 2 ühendusdetaili)

1

4

Tugitoru

2

 Hot Tags: HZQ-1090 Linnutõrjevahend ja metsloomade scare LPG kahur, valmistatud Hiinas, tootjad, soodushinnaga, odav, Hiina LP gaasilind sacre kahur, MEHAANILINE Metsloomade Scare Cannon, Bird Scare Propaan Cannon, linnuhirmu kahur lennujaama, linnuhirmu kaanon, kahjuritõrje, loomade tõrjevahend, linnuhoolduskahur, linnuhirmu kahur tarnija, lind mehhaanik scarer masin, animalrepellers, canon scarer, animalrepellers
Küsitlus

You Might Also Like